پروژه های نمونه پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن اداری می تواند تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما بگذارد. معمولا مدل پارتیشن برای حفظ نظم و آرامش بیشتر کارمندان و نیز کنترل راحتتر آن ها مورد استفاده قرار می گیرد که با هزینه ای مناسب و قابلیت جابه جایی گزینه ی بسیار مناسبی برای رفع اینگونه نیازهاست. در طراحی انواع پارتیشنهای اداری می توان استفاده از اجسام شیشه ای، چوبی و فلزی را مشاهده کرد که هر کدام بنا بر ضرورت و کاربرد آن انتخاب و طراحی شده اند.

مزایای پارتیشن های دو جداره

پارتیشنهای دو جداره علاوه بر جلوگیری از صدا و کاهش صدای اتاق مجاور باعث عایق بندی حرارتی نیز میشود. که در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد و به نوعی از اتلاف انرژی جلوگیری میکند. . دو جداره بودن پارتیشن باعث ایستایی و مقاومت بیشتر آن نسبت به مدل تک جداره می شود . همین استقامت باعث می شود که در طول دوره استفاده اصطحلاک کمتری داشته و نیاز به نگهداری و سرویس برعکس مدل تک جداره نداشته و بعد از مدتی احتیاج به رگلاژ ندارد . استفاده از این نوع مدل پارتیشن دوجداره که بهترین در نوع و مدل خود می باشد به تمامی مصرف کنندگان توصیه می شود. چرا که نصب و استفاده از امکانات پارتیشنهای دوجداره نوعی آینده نگری محسوب می شود . 

تماسهای مکرری از دوستان را داشته ایم که میخواستند به طول یا ارتفاع پارتیشن خود اضافه نمایند و این امر برای پارتیشنهای تک جداره میسر نبود. مشکلاتی از قبیل عدم تطابق رنگ به علت قدیمی بودن این مدل ها که اکثر مواقع هم به جای ام دی اف از نئوپان استفاده شده بود مزید بر علت بود. پارتیشن دو جداره به علت ضخامت قابل توجه خود هنگام باز و بسته شدن درب آن دچار لرزش و صدا نمیشود. در مدل تک جداره هنگام باز و بسته شدن درب به مرور زمان کل بدنه آن به لرزش خواهد افتاد .

در بسیاری از مدلهای تک جداره قسمت آلومینیومی به زمین پیچ می شود که این کار برای کارفرما خوشایند نیست. برای عایق بیشتر جهت صداگیری میتوان در بین جداره ها از فوم بی صدا یا از پشم شیشه استفاده کرد و به راحتی این نوع در اتاق جلسات کاربرد دارد. پس با کمی هزینه بیشتر نسبت به پارتیشنهای تک جداره می توان آینده نگری کرد و پارتیشنی مناسب با کارایی بسیار بالا انتخاب نمود و از امکانات آن بهره برد .