بازسازی ساختمان , درب ضدسرقت

درب ضدسرقت بازسازیو از 3 دسته محصول شامل درب های چینی ، درب های ایرانی و همچنین درب های وارداتی ترک می باشد. درب ضد سرقت نسبت به درب های عادی از مقاومت بیشتری برخوردار است و از لحاظ دوام و استحکام بسیار بالاتر است. در درب ضدسرقت معمولا داخل لنگه در، یک ورق فلزی بسیار مقاوم دارد که عملا احتمال هر گونه نفوذ با هر نوع وسیله ای را غیر ممکن می کند و در صورت ممکن کردن با نهایت تاخیر روبه رو می کند.

قفل ها و یراق آلاتی که در این درب ها به کار می روند با درب های معمولی بسیار متفاوت اند و از نوع گاو صندوقی هستند، به این معنی که از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب به چهارچوب استفاده می کنند. در قسمت داخلی تر عایق های صوتی به هر دو طرف درب اضافه شده اند و در انتها هم از سنگ پشم نسوز هم برای ضد حریق کردن قسمت بیرونی درب استفاده شده است. رویه این درب ها هم معمولا MDF طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت های ۸ تا ۱۴ میلیمتری دارند و این روکش های MDF به صورت رنگ یا روکش PVC قابل نصب هستند.

مزایای درب ضدسرقت

1- درب ضدسرقت دارای اجزایی از قبیل زنگ ، چشمی، شب بند جهت قفل اصلی ، زه درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و خاک، گرما و سرما ، لولای پنهان و چهارچوب متفاوت و مستحکم نسبت به درب معمولی است.

2- درب ضدسرقت از نظر رطوبتی و حرارتی کاملا عایق است.

3- نصب این درب ها آسان بوده و بدون آسیب رسیدن به درب ضد سرقت انجام می شود.

4- درب ضدسرقت امنیت منزل، محل کار و فروشگاه ها را افزایش می دهد.

5- از لحاظ اقتصادی استفاده از درب ضدسرقت مقرون به صرفه است.