بازسازی اداری ؛ پارتیشن شرکت

بازسازی اداری ؛ پارتیشن شرکت

برای بازسازی اداری و تغییر دکوراسیون آن توجه به برخی نکات ضروری می باشد.

اول از همه باید از مرغوبیت ام.دی.اف اطمینان حاصل کرد. برای پایین آوردن هزینه ها نباید از نئوپان یا لترون استفاده نمود. شرکت بازسازیو این اطمینان را به شما می دهد که از مواد مرغوب برای پارتیشن ها استفاده می کند. به طور معمول برای پارتیشن اداری ام.دی.اف با ضخامت ۱۶ میلیمتر به کار می‌رود. بهتر است که برای جلوگیری از ساییدگی از نوع عاجدار آن استفاده کرد.

اسکلت پارتیشن

نکته بعدی استفاده از اسکلت مقاوم برای پارتیشن است. ضخامت ام.دی.اف اسکلت باید ۲۵ میلیمتر باشد. اسکلت همان ستون های افقی و عمودی است که بین بلوک های پارتیشن قرار می گیرد.

روکش پارتیشن

یک نوار از جنس پی.وی.سی دور تا دور لبه های پارتیشن استفاده می شود. ضخامت مناسب برای این روکش ۲ میلیمتر می‌باشد. از نکات مهم اجرای این نوار پوشش کامل لبه ها می باشد تا به خوبی عایق شود.

سیستم نصب پارتیشن

روش های نصب پارتیشن بسته به نیاز مشتری ها متفاوت است. یکی از روش های نصب پارتیشن استفاده از میخ بادی و پیچ روی کار است. این نوع پارتیشن ها ثابت است. پیچ های روی کار نیز زیبایی و ظرافت لازم را ندارند.
در بازسازی استفاده از پارتیشن هایی که قابلیت جابجایی دارند گزینه مناسب تری است. دلیل آن هم امکان تغییر دکوراسیون و زیبایی آن است.

هدف ما ایجاد فضایی مناسب برای شرکت ها و دفاتر اداری می باشد. امیدواریم نکات ذکر شده، در انتخاب محصول و خدمات بازسازی اداری برایتان مفید بوده باشد.
در ادامه تصاویری از نمونه پروژه های انجام شده در زمینه پارتیشن اداری و کمد دیواری قرار گرفته است.