بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان یا نوسازی در ایران به طور معمول هر ۲۰ تا ۳۰ سال انجام می گردد؛ در حالی که در کشورهای پیشرفته عمر مفید ساختمان ها حدود ۱۰۰ سال برآورد می شود. از این رو بازسازی ساختمان ها در ایران امری نسبتا ضروری بوده و مورد توجه افراد بسیاری می باشد.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان اغلب برای حفظ و مرمت ساختمان های قدیمی و تطابق آن با سبک جدید انجام می شود. در بعضی موارد بنا فرسوده شده و در صورتی که اقدامی انجام نشود سبب آسیب های جدی و گاه جبران ناپذیر به ساختمان می گردد. اغلب بازسازی ها برای بناهای فرسوده شامل تعویض لوله کشی ها، تعمیر تاسیسات و عایق بندی ساختمان می شود.

گاهی نیز صاحبان ملک علاقه مند هستند که تغییراتی در نمای ساختمان یا داخل آن ایجاد کنند. این تغییرات می تواند فضاهایی نظیر آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام، پذیرایی و نشیمن، اتاق خواب و حتی تراس را در بر بگیرد. بازسازی ساختمان از هزینه های سنگینی که ممکن است در اثر خرابی ها تحمیل شود جلوگیری می کند. کافیست که بازسازی ساختمان خود را به تیم مجرب بازسازیو بسپارید.

انتخاب درست

امروزه گسترش چشمگیری در سبک های دکوراسیون و فضاسازی های مسکونی، اداری و فروشگاهی دیده می شود. بنابراین لازم است که برای بازسازی ساختمان ها هوشیارانه عمل کرد. انتخاب یک تیم مجرب در این زمینه امری ضروری است. برای سهولت در بازسازی و تسریع روند آن بهتر است به سراغ شرکت هایی بروید که تمامی پروسه بازسازی را بر عهده می گیرد. این پروسه شامل ایده پردازی، برنامه ریزی، طراحی و اجرا می باشد.

بازسازیو مفتخر است که با همکاری افراد با تجربه خدمات بازسازی ساختمان ، نوسازی و طراحی داخلی را با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه دهد.

بخشی از این خدمات شامل بازسازی تاسیسات مکانیکی (لوله کشی ها)، تهیه و نصب شیرآلات سرویس های بهداشتی و کابینت روشویی، گچکاری، گچبری، طراحی و اجرای کابینت، سقف ها و دیوار های کاذب کناف، نورپردازی، ایجاد نورهای مخفی، اجرای کفسازی سرامیک، اجرای کفپوش لمینیت، قرنیز دیوار، کاغذ دیواری و نقاشی می باشد.